Hard Disk Manager 15 Suite

Bilgisayarınızı korumak, devamlılığını sağlamak ve yönetmek için çok yönlü çözüm!

 • Günümüzün sabit disklerini yönetmek için gereken tüm önemli hizmetler

 • Tam kapsamlı yedekleme, kurtarma ve bölümlere ayırma hizmetleri

 • Yeni HDD'lere, SDD'lere ve sanal makinelere hızlı aktarım

 • NEW SSD'lerde güvenli veri silme

 • NEW Gömülü Recovery Media Builder 3.0

 • NEW Windows 10 desteği!


Hard Disk Manager 15 Paketi, zor beğenen özel kullanıcılar için ideal bir sistem ve veri yönetim yazılımıdır. Güvenilir yedekleme ve esnek kurtarma işlevleri, optimizasyon araçları, mükemmel bölümleme için ihtiyaç duyduğunuz her şey, yeni Paragon Kurtarma Ortamı, güvenilir veri silme algoritmaları ve çok daha fazlası... tüm bu özellikler sayesinde Hard Disk Manager 15, tüm kullanım ömrü boyunca bilgisayarınızın en iyi arkadaşı olacaktır.


Sistem ve veri yedekleme

Hard Disk Manager 15 Paketi, yedekleme görevlerinizi tüm sistemin yedeklenmesinden – tek tek bölümlemeye ya da yalnız seçilen dosyaları bölümlemeye kadar otomatik olarak yönetir. Sürekli sistem yedeklemeleri, artımlı ve değişiklik yedeklemesi teknolojileri sayesinde Paragon Hard Disk Manager'da sıra dışı biçimde verimlidir. Tüm bilgisayarın bir seferliğine tam olarak yedeklenmesi ve ardından düzenli artımlı yedeklemeler sayesinde bilgisayarınızın en son durumu her zaman güvende kalır. pVHD biçimindeki yen yedekleme kapları yedeklemelerin ağlara aktarımını (bir NAS gibi) hızlandırır.

 

Sonuç olarak: Dosya tümleme sihirbazını kullanarak en büyük önceliğe sahip dosyaları genel yedekleme döngüsü dışındaki mevcut yedeklemelere ekleyebilirsiniz.

 

Paragon Kurtarma Ortamı

İşletim sisteminiz artık önyüklenemiyorsa bilgisayarınızı önyüklenebilir Paragon kurtarma ortamı sayesinde ateşleyebilir ve mevcut bir yedeklemeyi yükleyerek önemli verileri güvence altına alabilir ya da önyükleme hatalarını düzeltebilirsiniz. Yeni Recovery Media Builder 3.0 sayesinde kendi kişisel kurtarma ortamınızı oluşturmak artık çok daha kolay ve esnek. Ayrıca, en yeni WinPE teknolojisi sayesinde kurtarma ortamı sezgisel olarak çalıştırılabilir.

Yedeklemeleriniz bir ağ sürücüsünde mi? Öyleyse, gelişmiş seçenekleri kullanın ve bir yandan kurtarma ortamını oluşturmaya devam ederken ağ yapılandırmanız ile ağ sürücünüzü ekleyin.Kurtarma ve uyarlama

Bazı veriler kaybolup giderse ne yapmalısınız?

Hard Disk Manager yazılımı ile her zaman güvende kalırsınız. Tümleşik yardımcıları sayesinde, mevcut yedeklemeleri farklı donanımlarda bile sorunsuz kurtarabilirsiniz. Size tam bir esneklik sunar ve ister tüm sistemi, ister belli bölümleri, isterseniz yalnızca tek tek dosyaları kurtarabilirsiniz.

Universal Image Mounter (UIM), güvence altına aldığınız dosyalara her zaman tam erişime sahip olmanızı sağlar. Bir yedekleme arşivini bir ağ sürücüsü olarak eşlemeniz yeterlidir; içindeki dosyalara artık normal bir sabit disktelermiş gibi erişebilirsiniz.

Bölümleme ve optimizasyon

Paragon'un yüksek performanslı bölümleme motoru, her türlü sabit disk bölümleme görevinin üstesinden gelir ve kullanılabilir sabit disk alanını en uygun şekilde kullanabilmenize yardımcı olur. Otomatik bölümleme hizalaması* sayesinde 4-K sektörlerine ve RAID birimlerine sahip SSD'lerden ve sabit disklerden her zaman en yüksek performansı elde edebilirsiniz.

 

Gelişmiş modu, hassas analiz ve onarım araçlarını parmak ucunuza getirerek önyükleme sorunlarını çözmenize ya da sabit diskin durumunu analiz etmenize imkan tanır.

 

Kesintisiz sistem taşıma

Yeni Hard Disk Manager'ın gelişmiş geçiş sihirbazı ile sisteminizi taşımak artık çocuk oyuncağı! Hızlı bir SSD'nin size sağlaması gereken performanstan yararlanmak istiyorsanız mevcut sisteminizi söz konusu türdeki depolama ortamına taşımanız yeterlidir. Her birisi için ayrı bir kullanıcıyı ve sistem verilerini kullanmanıza ve bunları farklı hedef sabit diskleri arasında dağıtmanıza olanak tanıyarak bir SSD'de alandan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. Windows sisteminizin sanal bir klonuna ihtiyacınız varsa P2V Adjust OS Sihirbazı, geleneksel hiper yöneticilere (VMware Workstation, Oracle Virtual Box ya da MS Hyper-V gibi) uyarlamanıza yardımcı olur. Ayrıca, yeni yazılımımızı test etmek istiyorsanız bir sanal test sistemini saniyeler içinde parmaklarınızın ucunda bulabilirsiniz.
Yeni bir bilgisayar ya da Windows sürümü mü aldınız? İhtiyaç duyduğunuzda başvurmak üzere önceki sisteminizin sanal bir sürümünü saklamaya ne dersiniz?

 

Güvenilir ver silme

Eski sabit diskinizi artık emekliye ayırıyor olsanız bile kişisel verileriniz sadece size aittir. Ama, sabit diskiniz fiziksel olarak imha edilse – bile profesyoneller sildiğiniz verileri geri getirebilir.

Ne var ki, Hard Disk Manager'ın silme işlevi sayesinde depolama alanını boşaltabilir ve verilerinizin bir defa, ama sonsuza kadar silindiğinden emin olabilirsiniz. Bunun için Paragon'un verimli silme algoritmalarını kullanmanız ya da kendinizinkini oluşturmanız yeterli.

 

Hard Disk Manager Sürüm 15 ile şimdi SSD'ler için silme işlevlerine sahip olabilir ve SSD'nin kullanım ömrünü kısaltmadan SSD verilerini güvenli şekilde silebilirsiniz!

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

Temel ve Yeni Özellikler

Önemli ve Yeni Özellikler

Yararları

Yeni özellikler

NEW  Windows 10

Windows 10 desteği

NEW  Gelişmiş Şifreleme Standardı (AES) desteği

Şimdi kişisel verilerini korumak için ABD hükumeti tarafından da kullanılan simetrik blok algoritmasından yararlanabilirsiniz. Bu seçenek yalnızca VD kapsayıcılarda kullanılabilir.

NEW  Sistem durum verisi yedekleme desteği

Özel bir seçenek sayesinde, sistem bölümünde saklanan diğer verileri yoksayarak tüm kritik sistem ayarlarınızı bazı önemli uygulama verilerinizle beraber otomatik olarak yedekleyebilirsiniz. Bu sayede, sistemi ve Microsoft uygulamalarını yeniden devreye almak için isteğe bağlı bir sistem durumu yedekleme görüntüsü oluşturabilirsiniz.

NEW  Gömülü Recovery Media Builder 3.0

Paragon'un web sitesinden indirilen iki yardımcı program (BMB ve RMB) yerine, yeni RMB 3.0 artık ürünün içine gömülüdür. İki yardımcı programın en iyi özelliklerini bir araya getirerek daha fazla seçenek, kullanılabilirlik ve stabilite sunar:

 • Bir flash sürücüdeki Linux ya da WinPE tabanlı önyüklenebilir ortamı bir ISO'da hazırlar
 • Windows 7 ve üstü platformlarda Windows Değerlendirme ve Dağıtım Seti (ADK) ya da Otomatik Yükleme Seti (WAIK) zorunlu değildir
 • Sistemde WAIK yüklüyse Windows XP ve Vista'da WinPE tabanlı ortam oluşturabilir
 • Kurulum sırasında depolama aygıtları, ağ denetleyiciler, USB denetleyiciler ya da sistem için ilave sürücülerin eklenmesine izin verir
 • Kurulum sırasında önceden takılmış ağ paylaşımı olan bir ağ bağlantısı oluşturabilirsiniz
 • Flash bellekte ya da bir ISO imajında hibrit (hem uEFI hem de BIOS uyumlu) 64-bit kurtarma ortamı hazırlar

 

NEW  Sanal kapsayıcılar (pVHD, VHD, VHDX, VMDK) için dosya seviyesinde yedekleme/geri yükleme

Paragon'ın yenilikçi yedekleme görüntü oluşturma teknolojisi dosya seviyesinde sanal kapsayıcılar (tam, artımlı ve dosya tamamlayıcılar) oluşturma seçeneği sunuyor; böylece, sistemi ve verileri yalnız kesim seviyesinde değil, aynı zamanda dosya seviyesinde korumak için kaya gibi sağlam yüksek performanslı teknoloji sağlıyor.

NEW  Gözden Geçirilmiş Grafik Kullanıcı Arabirimi (GUI)

Hard Disk Manager 15'in yenilenen Grafik Kullanıcı Arabirimi ile belli işlevleri bulmak artık çok daha kolay. Eski Paragon'un yedekleme kapsayıcısıyla (.pbf) ilgili eski işlevler varsayılan olarak gizlendi, ama özel bir eski görünüm seçeneğiyle çağrılabilir.

NEW  SSD Silme

Çoğu üreticinin SSD'lerini ileri derecede kullanıcı dostu ve kalıcı olarak silin!

Yedekleme ve Kurtarma Özellikleri

Ana yedekleme yöntemleri

Özel bir dosya tamamlayıcı öğesinin yanı sıra değişiklik veya artımlı güncelleştirmeli kesim ve dosya düzeyinde yedeklemeler.

Akıllı Yedekleme Sihirbazı

Korumak istediğiniz veri türüne göre otomatik olarak seçilen en iyi yedekleme tekniğini kullanarak tam olarak ihtiyacınız olan şeyleri yedekleyin.

NEW  Sanal kapsayıcılar (pVHD, VHD, VHDX, VMDK) için dosya seviyesinde yedekleme/geri yükleme

Paragon'ın yenilikçi yedekleme görüntü oluşturma teknolojisi dosya seviyesinde sanal kapsayıcılar (tam, artımlı ve dosya tamamlayıcılar) oluşturma seçeneği sunuyor; böylece, sistemi ve verileri yalnız kesim seviyesinde değil, aynı zamanda dosya seviyesinde korumak için kaya gibi sağlam yüksek performanslı teknoloji sağlıyor.

Herhangi bir yedekleme hedefi

Yerel oluşturulmuş/oluşturulmamış bölümler, dış depolamalar, CD/DVD/Blu-ray diskler, ağ paylaşımları, FTP/SFTP sunucularının yanı sıra güvenli gizli bölüm (Yedekleme Kapsülü).

Seçmeli Geri Yükleme

Tüm imajı geri yüklemenize gerek kalmadan Geri Yükleme Sihirbazı ile dosyaları ve klasörleri yedek imajından kolaylıkla ayıklayın.

Paragon Adaptive Restore 3.0

En son çıkan Adaptive Restore, sistem yedeklemenizi yedeğini aldığınız donanımdan tamamen farklı bir donanıma yüklemenize veya işletim sisteminizi eski bilgisayarınızdan yenisine aktarmanıza yardımcı olur. P2P Adjust OS Wizard, işletim sisteminizi yeni makinenizden veya değiştirilmiş donanımızdan önyükleyebilmenizi sağlayarak tüm gerekli sürücüleri sorunsuz ve kolay bir şekilde ekler

Sıcak İşleme Seçenekleri

Canlı Yedekleme, tüm yedekleme yazılımları için temel bir özelliktir. Ürün, iki farklı sıcak işleme yöntemi için oldukça esnek ve gelişmiş yapılandırmaya sahiptir: Paragon HotBackup ve Microsoft Volume Shadow Copy Service (VSS)

NEW  Sistem durum verisi yedekleme desteği

Özel bir seçenek sayesinde, sistem bölümünde saklanan diğer verileri yoksayarak tüm kritik sistem ayarlarınızı bazı önemli uygulama verilerinizle beraber otomatik olarak yedekleyebilirsiniz. Bu sayede, sistemi ve Microsoft uygulamalarını yeniden devreye almak için isteğe bağlı bir sistem durumu yedekleme görüntüsü oluşturabilirsiniz.

FTP'den sFTP'ye ya da tam tersine Yedekleme ve Geri Yükleme

Yedeklenmiş dosyalarınızı doğrudan bir FTP sunucusuna yazdırın. sFTP'yi kullanarak harici sunucuya aktarılan verilerin korunup şifrelenmesini sağlayabilirsiniz

VD'ye Yedekleme Sihirbazı

Ayrı bölümleri ya da tüm sabit diski pVHD (Paragon Sanal Sabit Disk Sürücüsü) biçimine – sanal ve fiziksel makinelerin yedeklemelerini depolamak için optimize edilen özel bir VHD'ye yedekleyin

VD'ye Artımlı Yedekleme

Tam ya da en son artımlı imajdan itibaren gerçekleşen değişiklikleri yedekleyin. Her bir zincirin belli yedeklenen nesnenin/nesnelerin değişen verilerini içermesi kaydıyla, tek bir tam imaj temel alınarak birden fazla artımlı zincirin korunmasına izin verilir. Yedekleme içeriklerini etkin şekilde yönetebilmek ve yedekleme depolama gerekliliklerini azaltmak için, zincirdeki son artımın öncekiyle birleştirilerek içeriğinin güncelleştirilmesine izin verilir.

VD'den Geri Yükleme Sihirbazı

Tüm sabit diskleri geri yükleyin, bölmeleri ya da pVHD'den (Windows, WinPE ve Linux'ta kullanılabilir) belli dosyaları ve klasörleri ayırın

Eş zamanlı olmayan yedeklemeyi kullanarak gelişmiş yazma seçenekleri

Eş zamanlı olmayan yazma işlemlerini kullanarak yedekleme işleminin hızını artırabilirsiniz

Yedeklemeler için şifreleme ve parola koruması

Yetkisiz olan kişilerin yedekleme dosyalarınıza ulaşılmasını istemiyorsanız, onları yedekleme sihirbazlarımızda kolayca şifreleyebilirsiniz

NEW  Gelişmiş Şifreleme Standardı (AES) desteği

Özel bir seçenek sayesinde, sistem bölümünde saklanan diğer verileri yoksayarak tüm kritik sistem ayarlarınızı bazı önemli uygulama verilerinizle beraber otomatik olarak yedekleyebilirsiniz. Bu sayede, sistemi ve Microsoft uygulamalarını yeniden devreye almak için isteğe bağlı bir sistem durumu yedekleme görüntüsü oluşturabilirsiniz.

Kapsamlı kurtarma ortamları

CD/DVD/Blu-ray, USB flash bellekler ve Yedekleme Kapsülünde bulunan ve en son Linux, DOS ve WinPE'yi temel alan seçebileceğiniz üç tür.

GPT/uEFI uyumlu Yedekleme Kapsülü

Acil durumda bilgisayarı doğrudan buradan başlatabilmeniz için, GPT'de bulunan 64-bit Windows sisteminiz için WinPE tabanlı önyüklenebilir bir yedekleme kapsülü oluşturun.

P2P Adjust OS Sihirbazı1

Bir Windows fiziksel sistemini farklı bir donanım platformuna (P2P) başarıyla taşıyın.

Apple Boot Camp için olağanüstü durum kurtarması2

Windows tarafından, Linux'ta veya WinPE kurtarma ortamlarında çift ön yüklemeli Mac'leri koruyun.

NEW  Paragon Recovery Media Builder 3.0

Paragon'un web sitesinden indirilen iki yardımcı program (BMB ve RMB) yerine, yeni RMB 3.0 artık ürünün içine gömülüdür. İki yardımcı programın en iyi özelliklerini bir araya getirerek daha fazla seçenek, kullanılabilirlik ve stabilite sunar:

 • Bir flash sürücüdeki Linux ya da WinPE tabanlı önyüklenebilir ortamı bir ISO'da hazırlar
 • Windows 7 ve üstü platformlarda Windows Değerlendirme ve Dağıtım Seti (ADK) ya da Otomatik Yükleme Seti (WAIK) zorunlu değildir
 • Sistemde WAIK yüklüyse Windows XP ve Vista'da WinPE tabanlı ortam oluşturabilir
 • Kurulum sırasında depolama aygıtları, ağ denetleyiciler, USB denetleyiciler ya da sistem için ilave sürücülerin eklenmesine izin verir
 • Kurulum sırasında önceden takılmış ağ paylaşımı olan bir ağ bağlantısı oluşturabilirsiniz
 • Flash bellekte ya da bir ISO imajında hibrit (hem uEFI hem de BIOS uyumlu) 64-bit kurtarma ortamı hazırlar

 

UIM (Evrensel İmaj Oluşturucu)

Hem programda hem de Windows işletim sisteminde içeriklerine göz atmak ve verileri getirmek için pVHD yedekleme imajları oluşturun

Artımlı sanal kapsayıcıları birleştirme

Zincirdeki son artımın içeriğini öncekiyle birleştirerek içeriklerini güncelleyin. Bu seçenek sayesinde yedekleme içeriğini etkin şekilde yönetebilir ve yedekleme depolama kısıtlamalarını azaltabilirsiniz

Disk Bölümleme ve İyileştirme Özellikleri

Disk Bölümleme Motoru

Tüm yeni nesil veri aygıtları ile uyumlu yüksek performanslı bir bölümleme motoru. Paragon'un bölümleme motoru artık her zamankinden daha güçlü

Temel ve Gelişmiş Disk Bölümleme

Bölüm oluşturun, biçimlendirin, silin, silineni geri alın, gizleyin veya gösterin; bölümü etkin/etkin değil olarak ayarlayın; sürücü harfini ayarlayın, değiştirin veya kaldırın; sabit disk bölüm etiketini (Birim Etiketi) değiştirin; dosya sistemlerini biçimlendirmeden dönüştürün; dosya sistemi bütünlüğünü kontrol edin; tam yüzey testi yürütün.

Ayrılmış bölümler

Bir disk bölümünü aynı türde ve dosya sistemindeki iki farklı bölüme ayırarak işletim sistemi ile verileri ya da farklı veri türlerini ayırabilirsiniz

Bölümleri Birleştirin

Bitişik iki bölümden (NTFS, FAT16/FAT32) daha büyük tek bir bölüm oluşturmak için disk alanını birleştirin.

Boş Alanı Yeniden Dağıtın

Disk üzerindeki tahsis edilmemiş alanı ve diğer disk bölümlerinin kullanılmayan bölümlerini kullanarak boş alanı artırın

Otomatik bölümleme hizalaması3

Disk bölümleme/kopyalama işlemleri ve bir yedekleme imaj dosyasını yeni sabit disklere geri yükleme işlemleri esnasındaki sabit disk performansınızı iyileştirin (tüm işlemler desteklenmemektedir)

Temel MBR diskleri temel GPT disklere dönüştürün

En yeni bölümleme düzeninin tüm avantajlarından minimum eforla yararlanın.

Önyükleme Düzeltici4

İnsan veya program hatasından, ya da bir önyükleme virüsünden kaynaklanan çoğu sistem önyükleme sorunlarını giderin

Önyükleme Yöneticisi

Birden fazla işletim sistemini tek bir bilgisayarda (yalnız 32 bit sürüm) kolayca yönetin

HFS dosya sistemlerinin dönüştürülmesi

Herhangi bir NTFS dosya sistemi sürümünü yeniden formatlamadan Apple HFS'ye dönüştürün ya da tam tersini gerçekleştirin

Veri Kopyalama ve Taşıma Özellikleri

Tüm kopyalama işlemi türleri

Bir sabit diskin tamamını ya da ayrı bir disk bölümünü kopyalayabilir ve kopyalarken bir disk bölümünü yeniden boyutlandırabilirsiniz

Farklı kesim boyutuna Kopyalayın/Geri Yükleyin

Sizin hiçbir ilave eylem gerçekleştirmenize gerek kalmadan, 512 baytlık sabit diski 4k'lık sabit diske kopyalayın ya da geri yükleyin

HDD'yi kopyalarken dosyaların hariç tutulması

Bir disk bölümünü veya sabit diskin tamamını yeni bir cihaza kopyalarken, kopyalama işlemine dâhil etmek istemediğiniz verileri kolayca hariç tutabilirsiniz

İşletim sistemini farklı bir donanıma taşıyın

Mevcut sistemleri taşıyıp yeni bir donanım ortamında önyüklenebilir hale getirebilirsiniz

Sanallaştırma Özellikleri

P2V Kopyalama / P2V İşletim Sistemi Ayarlama

Çevrimiçi modda fiziksel bir sistemi sanal bir sisteme aktarabilir ve 3. taraf araçlarıyla başarısız aktarımın ya da görselleştirmenin ardından işletim sistemini başlatabilirsiniz

Belli başlı sanal makineleri destekler

MS Virtual PC, VMware Workstation, VMware Fusion ve Oracle VirtualBox 4

Veri Silme Özellikleri

Veri Silme

Diskteki tüm bilgileri veya silinen dosyalardan/dizinlerden arta kalanları özel bir algoritmayla veya US DoD 5220.22-M askeri standardıyla yok edin.

NEW  SSD Silme

Çoğu üreticinin SSD'lerini ileri derecede kullanıcı dostu ve kalıcı olarak silin!

Desteklenen Sistemler ve İşletim Sistemleri

Apple HFS+ Desteği

Programımız sayesinde bu dosya sistemini yeniden boyutlandırmakla kalmayın, aynı zamanda oluşturun, biçimlendirin veya bu dosya sistemi için salt okunur erişim sağlayın.

En son HDD standartları desteği

AFD (Gelişmiş Biçim Sürücüsü), 2TB+ ve 512B olmayan kesim boyutuna sahip sürücü desteğinin tadını çıkarın.

Eksiksiz uEFI desteği

Kopyalama/geri yükleme işleminden sonra işletim sistemini başka bir sabit diskte ya da Windows, WinPE* veya Linux'a bir P2V geçişinde sonra sanal br ortamda başarıyla çalıştırabilmek için, uEFI önyükleme modu için yapılandırılmış 64-bit Windows sisteminizi ayarlayın

Windows Depolama Alanları Desteği

Windows Depolama Alanlarını doğrudan programımıza kopyalayın, yedekleyin, geri yükleyin ya da yeniden boyutlandırın

USB 3.0 desteği

USB 3.0 arabiriminin tüm avantajlarından yararlanarak harici sabit sürücüleri daha etkin bir şekilde yönetin.

FS Bütünlüğünü ve Veri Kaybı İlkelerini Denetleyin

İşlem performansı ile veri kaybı riski arasındaki kabul edilebilir dengeyi belirleyin.

Kullanıcı dostu arabirim

Kullanıcı arabirimi Windows 8'in geliştirilmiş, döşeme şeklindeki arabirimine tam uyumuyla Metro stilinde Hızlı başlatıcı ve şerit temelli tam ölçekli başlatıcı sunuyor

NEW  Gözden Geçirilmiş Grafik Kullanıcı Arabirimi (GUI)

Hard Disk Manager 15'in yenilenen Grafik Kullanıcı Arabirimi ile belli işlevleri bulmak artık çok daha kolay. Eski Paragon'un yedekleme kapsayıcısıyla (.pbf) ilgili eski işlevler varsayılan olarak gizlendi, ama özel bir eski görünüm seçeneğiyle çağrılabilir.

 

     Desteklenen İşletim Sistemleri

 • Windows 10
 • Windows 8.1
 • Windows 8
 • Windows 7
 • Windows Vista
 • Windows XP Professional
 • Windows XP Home
 • Windows 2000 Professional SP4

 

 

     Desteklenen HDD Arayüzleri

 • Eksiksiz uEFI desteği
 • Paralel ATA (IDE)
 • Seri ATA (SATA)
 • Harici SATA (eSATA)
 • SCSI
 • Tüm SCSI-, IDE- ve SATA-RAID-Denetleyiciler
 • USB 1.x/2.0/3.0
 • IEEE 1394 (FireWire)
 • PC kartı depolama aygıtları

 

 

     Desteklenen CD/DVD ve Diğer Depolama Biçimleri

 • 2TB'tan küçük sürücüler
 • AFD (Gelişmiş Biçimlendirme Sürücüsü)
 • 512B Olmayan Kesim Boyutlu Sürücüler
 • SSD (Katı Hal Sürücüsü)
 • HDD
 • CD-R/RW
 • DVD-R/RW
 • DVD+R/RW
 • DVD+/-R (DL)
 • BD-R
 • BD-RE
 

     Desteklenen Dosya Sistemleri

 • ReFS
 • NTFS (v1.2, v3.0, v3.1)
 • FAT16
 • FAT32
 • Ext2
 • Ext3
 • Ext4
 • Linux Swap
 • Apple HFS+
 

     Desteklenen Bölümleme Planları

 • Windows Depolama Alanları
 • MBR (Ana Önyükleme Kaydı)
 • GPT (GUID Bölümleme Tabloları)
 

     Sistem Gereksinimleri

 • CPU: Intel Pentium CPU veya eşdeğeri, 300 MHz (Windows PE Kurtarma CD'si için 1000MHz) veya daha yüksek işlemci saati hızı
 • RAM: 256 MB gerekli (Windows PE Kurtarma CD'si için 1 GB)
 • Disk alanı: 250 MB
 • Internet Explorer 5.0 veya üzeri
 • Fare
 • SVGA video bağdaştırıcısı ve monitör
 • Ek: CD/DVD/BD Sürücüsü

Hard Disc Manager 15 - Nasıl Çalıştığını Keşfedin:

Bölümlere ayırma yoluyla verileriniz için en uygun performans, şeffaf yapı ve güvenlik

Tüm verileriniz, yani belgeleriniz, sık kullandığınız müzikler, filmleriniz ve aile fotoğraflarınız ile işletim sisteminiz tek bir bölmede mi saklanıyor? Bu durum sisteminizi olumsuz etkileyebilir. Bölümlere Ayırma Sihirbazı, tek bir bölmeyi aynı tür ve dosya sistemine sahip iki farklı bölmeye ayırmanıza yardımcı olur. İşletim sisteminiz ile verileri ayırmak istiyorsanız tam ihtiyacınız olan program. Avantajı: Dosyalarınız ayrı bir bölmede saklanır, hatta işletim sistemini yeniden yüklemeniz gerektiğinde bile.

 

Verileriniz için güvenilir bir yedekleme çözümüne mi ihtiyacınız var?

Tüm bilgisayarınızı bir defalığına tam olarak ve ardından düzenli olarak farklılıkları yedekleyerek bilgisayarınızın en son durumunu saklayabilirsiniz.
İşlemleri bir çizelgeye bağlayarak yedekleme yordamlarını otomatikleştirmeye ne dersiniz? Sabit Disk Yöneticisi tüm sistemi, tek tek bölmeleri ya da sadece seçtiğiniz bölmeleri yedekleme görevlerinizi otomatik – olarak gerçekleştirir.

 

Yedeklenen verilere istediğiniz zaman erişmek mi istiyorsunuz?

Universal Image Mounter (UIM), güvence altına aldığınız dosyalara her zaman tam erişime sahip olmanızı sağlar. Bir yedekleme arşivini bir ağ sürücüsü olarak eşlemeniz yeterlidir; içindeki dosyalara artık normal bir sabit disktelermiş gibi erişebilirsiniz.

 

Önemli dosyalar üzerinde mi çalışıyorsunuz? Yedekleme işlemlerini etkin şekilde yönetin!

Önemli verileri koruyun ve görevlerinizin, sunum dosyalarınızın ve araştırma projelerinizin en son sürümleri üzerindeki kontrolü asla kaybetmeyin. Dosya tabanlı yedekleme ayrı dosya ya da klasörleri arşivlemek için ideal tercihtir. Yedekleme zincirleri oluştururken kolay ve verimlidir. Özellikle önemli dosyalar için ilave koruma sağlar: En üst önceliğe sahip dosyalarınızı genel yedekleme döngüsünün dışında mevcut yedeklemelere eklemek için dosya tamamlama sihirbazını kullanabilirsiniz.

 

Her şeyi tam olarak önceki haline geri yüklemeye hazırlıklı olun

Bölmelerin arşivini oluşturmak işletim sistemi, uygulamalar ve veriler dahil olmak üzere yazılım ortamınızı güvence altına almanın en iyi yoludur. Disklerin ve bölmelerin eksiksiz kopyaları sisteminizi birkaç dakika içerisinde kurtararak çalışır duruma getirmenize imkan sağlar. Arşivlerinizi istediğiniz yere yerleştirin: dahili ya da harici sabit diske, FTP/SFTP sunucusuna, özel bir ortama ya da bir optik ortama.

 

Donanımınızı mı yenilediniz? Her şeyi bu yeni makineye taşımaya ne dersiniz?

Hard Disk Manager tüm Windows sisteminizi, ayrı bölmelerinizi ya da verilerinizi yeni donanıma aktarmanıza yardım eder. Sezgisel ve kullanışlı İşletim Sistemini SSD'ye Taşıma sihirbazı sayesinde Windows'u yeni saklama aygıtlarına (HDD ya da SSD) hızlı ve güvenli şekilde taşıyabilirsiniz. Gereksiz verileri hariç tutup sorunsuz şekilde daha küçük kapasitedeki sürücülere sığdırarak verilerinizi SSD'ye taşıyabilirsiniz.

 

Bilgisayara ya da SSD'ye mi geçeceksiniz? Geçmeden önce kişisel verilerinizi güvenilir şekilde silebilirsiniz

Aygıtlarınız eskidiğinden, bunlardan kurtulmaya karar vereceğiniz bir gün gelecek. Kullanılmış bilgisayarları, disk sürücülerini ya da çıkarılabilir ortamları satabilir, bağışlayabilir ya da atabilirsiniz, ama önce tüm verileri silmeniz gerekecek. Dosyaları silip diskleri yeniden biçimlendirseniz bile özel yardımcı araçlar yardımıyla verileriniz kolayca kurtarılabilir. Hassas bilgileri güvence altına alabilmeniz için, Hard Disk Manager Silme sihirbazı her türlü saklama ortamındaki verileri kolay ve güvenli şekilde silmenize yardım edebilir. Yeni özellik: SSD saklama aygıtlarında geri getirilemez şekilde güvenli veri imhası!

 

Bilgisayarınız açılmıyor mu? Cebinizdeki önyüklenebilir kurtarma ortamı sayesinde sorun değil

Her türlü olasılığa hazırlıklı olun. Kurtarma ortamınızı bir USB flash bellekte oluşturun ya da bir ISO dosyası olarak kaydedin ve ardından önyüklenebilir bir CD/DVD oluşturun. Başınıza felaket gelirse, sisteminiz artık açılmasa bile sabit diski düzenlemek ya da verileri kurtarmak için Paragon’un araçları her zaman cebinizde   olacaktır. Sisteminiz ile verilerinizi yedeklemek ve geri yüklemek üzere faydalı özelliklerinden yararlanmanız için önceden oluşturduğunuz kurtarma ortamını kullanarak bilgisayarınızı yeniden başlatmanız yeterlidir.

 

FunctionHDM 15 SuiteHDM 15 Pro

 Basic Backup & Restore

Sector-level Backup

Full Sector-level Backup

    

Full Sector-level Backup to VD

    
File-level Backup

Full File-level Backup to VD

    

Full File-level Backup

    
Backup Destination

Local Disks / Network

    

Backup Capsule

    

CD/DVD/BD

    

FTP/SFTP

    

Unmounted Partitions

    
Restore

Restore to Same Hardware

    

 Advanced Backup & Restore

 
Sector-level Backup

Differential Backup

    

Sector Increment

    
Agentless Hyper-V Backup   
Sector-level Backup

Retention Wizard for VD

   

Cyclic Backup

   

Synthetic Backup

   
File-level Backup

File Increment to VD

    

File Increment

    

File Complement to VD

    

File Complement

    
Restore

Restore to Dissimilar Hardware

    
Agentless Hyper-V Restore   
Restore

Selective Restore

    

Restore With Resize

    

 AUX Backup & Restore

 
 

Merge VD Increments

    

Retention Wizard

 obsolete  

Synchronous Backup of Multiple Volumes

   

Asynchrounous Sector-level Backup Mode

    

Restore to Dissimilar Sector Size

    

Manage Backup Capsule

    

Check Recovery Media

obsolete  obsolete  

Check Archive Integrity

PBF/Virtual Containers  PBF/Virtual Containers  

Mount Archive

PBF/Virtual Containers  PBF/Virtual Containers  

Bootable Archives

    

Bootable Backup Capsule

BIOS/uEFI-compatible  BIOS/uEFI-compatible  

 Basic Partitioning

Create/Format/Delete    
Move/Resize    
Convert File System

FAT <> NTFS

    

HFS <> NTFS

    
Undelete    
Assign/Remove Drive Letter    
Change Partition Properties

Hide/Unhide

    

Active/Inactive

    

Volume Label

    

 Advanced Partitioning

 
Redistribute Free Space    
Merge Partitions    
Split Partition    
Change Cluster Size    
Change Primary Slots    
Convert to Logical/Primary    
Convert Dynamic to Basic   
Convert GPT to Basic MBR   
Convert Basic MBR to Basic GPT    
Change Partition Properties

Partition ID

   

Serial Number

   

Downgrade NTFS Version

 obsolete  

 AUX Partitioning

 
Edit Diskonly view    
Test Surface    
Check File System Integrity    

 Copy & Migration & Virtualization

 
Support of GPT/uEFI Configurationscomplete  complete  
Clone Partition / HDD

more than 2.2TB

    

To SSD/With Shrink

    
P2P (Physical to Physical)    
P2V (Physical to Virtual) Copy    
P2V (Physical to Virtual) Restore for Virtual Containers  
Supported virtual machines for P2V (Physical to Virtual) migration scenarios

Desktop

 

Oracle VB 4.0

    

VM Fusion/Workstation

including Workstation 10.0  including Workstation 10.0  

MS Virtual PC

    
V2V (Virtual to Virtual)   
V2P (Virtual to Physical)   
Connect VD

Direct connection

 

MS Virtual PC 2007

   

MS Windows Virtual PC

   

VMware Player

   

VMware Fusion/Workstation

 including Workstation 10.0  

Parallels Workstation

   

Virtual Containers (.vhd, .vmdk)

   

Paragon’s Backups (.pbf, .pvhd)

   

 AUX Copy & Migration & Virtualization

 
Non-destructive Connect VD   
Copy to Dissimilar Sector Size    
Create VD   
Incremental Copyobsolete  obsolete  

 Optimization

 
Partition Alignment

Automatic During Operations*

    
Defragmentation

Master File Table

   

 Boot Management

Boot Manager    
Update MBR    
Install New OS    

 File Management

 
Volume Explorer    
File Transfer Wizard    
GPT Loader   

 Data Sanitization

 
Wipe Partition/HDD    
Wipe SSDLinux only  Linux only  
Clear Free Space    
Supported Wipe Algoritms

US DoD 5220.22-M

    

US Navy standards NAVSO P-5239-26

   

British HMG Infosec Standard No.5

   

German VSItR Standard

   

Australian ASCI 33

   

Russian GOST

   

Peter Gutmann's algorithm

   

Bruce Schneier's algorithm

   

Paragon’s Algorithm

   

Custom Algorithm

    

Simple on Delete

    

 Automatization

 
Scheduler    
Scripting   

 Supported Partitioning Schemes & Disk Types

 
Master Boot Record    
Windows Storage Spaces    
GUID Partition Table**    
Microsoft Dynamic Disk***only view    
Bitlocker Encrypted Volumes   
Apple Partition Maponly view  only view  

 Supported File Systems

 
NTFS (V1.2, V3.0, V3.1)    
FAT16/32    
Ext2/3/4    
Linux Swap    
Apple HFS+    

 Supported Storages

Parallel ATA (IDE)    
Serial ATA (SATA)    
SCSI (Small Computer Systems Interface)    
SSD (Solid State Drives)    
AFD (Advanced Format Drive)    
Non-512B Sector Size Drives    
iSCSI (Internet Small Computer System Interface)    
IEEE 1394 (FireWire)    
USB 1.0/2.0/3.0    
PC Card Storage    

 Supported Operating Systems

 
Desktop

Windows 2000

    

Windows XP

    

Windows Vista

    

Windows 7

    

Windows 8

    

Windows 8.1

    

Windows 10

    

 Bootable Recovery Environment

WinPE Based****    

Driver Injector

    

Boot Corrector

    

Network Configurator

    

Trace/Ping Utility

    
Linux/DOS Based    

Boot Corrector

    

Network Configurator

    

 AUX

 
Support of Windows 8 Tile-oriented UI    
Predefined Views    
Tech Support

Complimentary Support by Web/Email

    

Extended Support by Web/Email/Phone

 at additional cost  
Upgrade Assurance at additional cost  
Available Licenses

Single / Volume

    
 

arrow  *Automatic Partition Alignment is active during:

 • Create
 • Move
 • Copy With Resize
 • Restore With Resize
 • Redistribute Free Space (only when the left partition boundary is affected)
 • Resize (only when the left partition boundary is affected)

 

arrow  **Limited Support of GPT Disks

 • View Layout
 • Create Partition
 • Format Partition
 • Delete Partition
 • Move/Resize Partition
 • Convert GPT Dynamic Disk
 • Copy Partition/HDD
 • Back up Partition/HDD
 • Restore Partition/HDD
 • Wipe Partition
 • Compact MFT
 • Test Surface
 • Check FS
 • Edit/View Sectors

 

arrow  ***Limited Support of MS Dynamic Disks

 • View Layout
 • Format Volume
 • Back up Volume
 • Restore/Restore with Autoresize
 • Convert to Basic MBR
 • Wipe/Clear Free Space
 • Compact MFT
 • Test Surface
 • Check FS
 • Edit/View Sectors

 

arrow  ****WinPE Based Environment

 • This type of bootable environment can be prepared with Boot Media Builder, but you should have Windows Automated Installation Kit (WAIK) or OEM Preinstallation Kit (OPK) installed in your system.

Hard Disk Manager 15 Suite

 • Üretici: Paragon Software
 • Ürün Kodu: Hard Disk Manager 15 Suite
 • Stok Durumu: Stokta var
 • 210.37TL
 • KDV Hariç: 178.28TL
 • Toplam Euro Tutar: 50.66€
  Toplam US Dollar Tutar: $58.94


 • Etiketler: Hard Disk Manager 15 Suite, hard, disk, manager, 15, suite, bilgisayar, korumak, protect, koruma,