Teslimat BilgisiKargo:

SoftwareMarket.net'de siparişlerinizin adresinize teslimatı için değişken kargo ücretleri vardır. Kargo, ürüne göre belirli ücretlerle veya ücretsiz olarak yapılmaktadır.

SoftwareMarket.net, siparişlerinizin adresinize teslimatı için birden fazla kargo firması ile çalışmaktadır. Müşteriler seçimlerini ürünü satın alma sırasında yapabilirler.

Müşteriler sipariş takiplerini profil sayfalarında "Sipariş Geçmişim" sekmesinden yapabilirler.

Hafta içi günleri saat 16:00'a kadar vereceğiniz tüm siparişler aynı gün 18:00'a kadar seçili kargo firması tarafından teslim alınır ve ertesi gün adresinize teslim edilir.

Cumartesi günleri saat 11:00'a kadar vereceğiniz tüm siparişler (eğer firma cumartesi günleri de çalışan bir firmaysa), aynı gün saat 13:00'a kadar seçili kargo firması tarafından teslim alınır ve pazartesi günü adresinize teslim edilir.


İade:


Alıcı, Softwaremarket.net  tarafından verilen hizmetlerin elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetlerden olması nedeniyle Mesafeli Satışlara Dair Yönetmelik'in 7/4(f) maddesi gereğince cayma hakkının bulunmadığını ve cayma hakkını kullandığından bahisle ödediği miktarın iadesini talep edemeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.


* Konu ile ilgili her türlü sorunlarınızı info@softwaremarket.net adresimize iletebilirsiniz.

 

Diğer Konular İçin:


Gizlilik Politikamız


Mesafeli Satış Sözleşmesi