Hakkımızda

SoftwareMarket Hakkında


SoftwareMarket Fins Bilişim Hizmetleri'nin yeni internet markasıdır. SoftwareMarket'in amacı kaliteli yazılım satışı alanındaki açığı doldurmak ve kabul edilebilir, uygun fiyatlara hem şirketlere hem de bireylere hitap edebilen yazılımları bir araya getirmektir.


FINS Hakkında


Fins, 2003 yılında Türkiye’nin ve dünyanın gözde şehirlerinden İstanbul’ da kurulmuş olup, kuruluşundan bu güne kadar birçok firmaya yazılım konusunda hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir.


Yazılım konusundaki tecrübeleri ve 2000’ e ulaşan bayi ağı ile şu ana kadar hızlı bir yol kat ederek alanında büyük başarılara imza atmıştır.


Kurulduğu günden bu yana her zaman yenilikçi düşüncesi ile kendine çok şeyler katan Fins, asıl hedefi olan yazılım distribütörlüğü yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.


İlerlediği bu yolda bünyesine kattığı bayilerine ve yurtdışındaki çözüm ortaklarına her konuda kazan/kazan mantığıyla yaklaşmış ve bu sayede güvenilir bir aile yapısı kurmuştur.


Bu başarılarını bünyesindeki özverili çalışanlarına, kaliteli hizmet sunduğu müşterilerine, yurtdışındaki çözüm ortaklarına ve sadık bayilerine borçlu olan Fins, bu büyük ailenin bir üyesi olmaktan gurur duymaktadır.


Başarılarla ilerlediği bu yolda bünyesine her zaman yeni bayiler ve çözüm ortakları katmaktadır.